News/Offers

Always up to date information about us, new products, special offers on bricks and the latest brick tiling

News from the worlds of bricks

Trendy novinkou sú Glazované tehličky, ktoré dodajú vášmu domu lesk. Glazujeme skoro vo všetkých farbách RAL na objednávku. Typické sú glazované ťahané, strojom robené tehly, no glazovať je možné aj ručne tvarované tehly. Od mája ich nájdete v našom showroome v Podunajských Biskupiciach.
Ďalšou novinkou je naša RETRO Kolekcia. Tieto krásne retro tehličky s antickým efektom očarili množstvo klientov. Sú vhodné do vínnych pivníc, na rekonštrukciu do interiéru aj exteriéru, všade tam, kde chcete dosiahnuť efekt starého, opotrebovaného vzhľadu.

We exhibited at

Thanks to all of you who have visited us at CONECO Fair 2019 in Bratislava. We are very excited, we enjoyed the great atmosphere of the fair and met a large number of interesting people, prospects and clients. We can’t wait for the next year to show your our next novelties..;)
Thanks to all of you who have visited us at CONECO Fair 2018 in Bratislava. We are very excited, we enjoyed the great atmosphere of the fair and met a large number of interesting people, prospects and clients. We can’t wait for the next year to show your our next novelties..;)
Aj tento rok sme sa zúčastnili najväčšieho veľtrhu stavebníctva Coneco. Predviedli sme ukážky tehlových obkladov, moderné lícové tehly, obkladové pásiky aj tehlové dlažby. Našim zákazníkom sme ochotne poradili s výberom najvhodnejšieho materiálu pre ich stavbu.

Our client's experiences

Read what our clients say about us

Mrázovci

Chceli by sme sa vám poďakovať a vyjadriť veľkú spokojnosť s poskytovanými službami.
Asi pred 10 rokmi vaša firma Rustique (pán O. s bratom), obkladala náš novopostavený dom lícovými tehlami. Minulý rok sme potrebovali vykonať zopár drobných opráv. Vzhľadom na vyťaženosť vašej firmy bola naša požiadavka „bezvýznamná“, napriek tomu ste nám maximálne vyšli v ústrety a poskytli potrebnú pomoc. Pán H., ktorý túto opravu vykonal, zanechal dve veci nedotiahnuté. Pred dvoma dňami sme sa ozvali so žiadosťou o dokončenie týchto drobností, dnes sú hotové! Veľmi si to vážime a sme spokojní, že sme si pred 10 rokmi vybrali práve vašu firmu. Rustique pre nás znamená kvalitu a istotu, že v prípade potreby sa môžeme na vás kedykoľvek obrátiť.
Tiež by sme chceli osobitne vyzdvihnúť proklientský prístup pána Štefusa.
Ešte raz vám ďakujeme a prajeme, aby sa vašej firme aj naďalej dobre darilo!
S úctou Mrázovci

Zuzana Hudecová

Pri svojich návrhoch rada používam lícové obkladové tehličky, ktoré sú v interiéri originálnym a nadčasovým prvkom.

A práve firma Rustique je pre mňa značkou kvality, širokej ponuky a kvalitného servisu.

interior designer

Fero Ondrejka

Pri vybere licovych tehal na realizaciu svojich navrhov sa rad vraciam k materialom spolocnosti Rustique. Povazujem ich za kvalitny, nadcasovy a kreativny produkt s pestrou paletou vyuzitia. Ocenujem aj siroky vyber, profesionalny pristup a poradenstvo, ktore su tu vzdy samozrejmostou. Architekt

Csókás Imre

S firmou Rustique mám len pozitívne skúsenosti. Pôvodne som hľadal iba vhodnú a kvalitnú zámkovú dlažbu (nie beton), čo som u tejto spoločnosti aj našiel. Najtažším rozhodnutím bol výber správneho odtieňa - keďže v ponuke majú tak široký sortiment. Nakoniec ma ich výrobky tak presvedčili, že som kúpil okrem dlažby aj tehly na murovanie. Personál v každom smere ochotne a profesionálne poradil, ponúkli aj kontakt na realizačne firmy s podobným profesionálnym prístupom. Dodávka tovaru prebehla v dohodnutom termíne, doobjednávka ich nezaskočila a zareagovali veľmi pružne. Nespotrebovaný materiál sa dal bez problémov vrátiť. Podľa môjho názoru je cena produktov adekvátna kvalite. Maximálna spokojnosť, s kľudným svedomím môžem odporúčiť.

Peter Dorák

Rustique je pre mňa miesto, kde sa spája špičkovo s pracovanýprírodný materiál v nadčasovom dizajne s poctivým remeslom. Pánov obkladačov. Bola to výborná voľba do nášho nového bytu. Ďakujem za skvelé poradenstvo pani Lukácsová a želám veľa úspe chov.

Lucia Bajarová

Na odporúčanie našich známych sme oslovili firmu Rustique. Chceli sme obložiť dve steny. Veľmi sa nám páčil prístup pani v predajni, poukazovala nám všetky vzorky, vysvetlila rozdiely, urobila cenové ponuky. Ozaj veľmi milý a ľudský prístup. Druhý krát sme boli milo prekvapení, keď k nám prišli obkladači obložiť stenu. Hneď bolo vidno, že sú to profesionály, pozakrývali všetko, čo sa mohlo poškodiť, boli super zorganizovaní, mali to hotové za pár hodín. Určite budeme odporúčať všetkým našim známym, sú síce možno troška drahší ako ostatné firmy, ale jednoznačne nás presvedčili kvalitou tehly, prístupom k zákazníkovi a profesionalitou vykonanej práce.

VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK

Zadávateľ zákazky: RUSTIQUE, a.s.;

Názov zákazky: Linka na spracovanie priziem;

Stručný opis zákazky: Predmetom dodania je linka na spracovanie priziem na dosky a hranoly podľa technickej špecifikácia, ktorá tvorí Prílohu č.1 a Výkresovej dokumentácie, ktorá tvorí prílohu č.3 Výzvy.;
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, plné znenie výzvy vrátane všetkých podmienok ako aj súťažné podklady nájdete na http://voarchiv.eu/files/343-9e38ee4f11/.

Lehota na predkladanie ponúk: do 07.08.2019, 10:00 hod.