News/Offers

Always up to date information about us, new products, special offers on bricks and the latest brick tiling

News from the worlds of bricks

Trendy novinkou sú Glazované tehličky, ktoré dodajú vášmu domu lesk. Glazujeme skoro vo všetkých farbách RAL na objednávku. Typické sú glazované ťahané, strojom robené tehly, no glazovať je možné aj ručne tvarované tehly. Od mája ich nájdete v našom showroome v Podunajských Biskupiciach.
Ďalšou novinkou je naša RETRO Kolekcia. Tieto krásne retro tehličky s antickým efektom očarili množstvo klientov. Sú vhodné do vínnych pivníc, na rekonštrukciu do interiéru aj exteriéru, všade tam, kde chcete dosiahnuť efekt starého, opotrebovaného vzhľadu.

We exhibited at

Thanks to all of you who have visited us at CONECO Fair 2019 in Bratislava. We are very excited, we enjoyed the great atmosphere of the fair and met a large number of interesting people, prospects and clients. We can’t wait for the next year to show your our next novelties..;)
Thanks to all of you who have visited us at CONECO Fair 2018 in Bratislava. We are very excited, we enjoyed the great atmosphere of the fair and met a large number of interesting people, prospects and clients. We can’t wait for the next year to show your our next novelties..;)
Aj tento rok sme sa zúčastnili najväčšieho veľtrhu stavebníctva Coneco. Predviedli sme ukážky tehlových obkladov, moderné lícové tehly, obkladové pásiky aj tehlové dlažby. Našim zákazníkom sme ochotne poradili s výberom najvhodnejšieho materiálu pre ich stavbu.

VÝZVA NA PREDKLADANIE PONÚK

Zadávateľ zákazky: RUSTIQUE, a.s.;

Názov zákazky: Linka na spracovanie priziem;

Stručný opis zákazky: Predmetom dodania je linka na spracovanie priziem na dosky a hranoly podľa technickej špecifikácia, ktorá tvorí Prílohu č.1 a Výkresovej dokumentácie, ktorá tvorí prílohu č.3 Výzvy.;
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, plné znenie výzvy vrátane všetkých podmienok ako aj súťažné podklady nájdete na http://voarchiv.eu/files/343-9e38ee4f11/.

Lehota na predkladanie ponúk: do 07.08.2019, 10:00 hod.

Záznam z vyhodnotenia preiskumu trhu je tu.


Zadávateľ zákazky: RUSTIQUE, a.s.;

Názov zákazky: Pásová píla s mechanizáciou;

Stručný opis zákazky: Predmetom dodania je pásová píla s mechanizáciou na spracovanie drevnej guľatiny na prizmy podľa technickej špecifikácia, ktorá tvorí Prílohu č.1 Kúpnej zmluvy a Výkresovej dokumentácie, ktorá tvorí prílohu č.2 Výzvy.;
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, plné znenie výzvy vrátane všetkých podmienok ako aj súťažné podklady nájdete na http://voarchiv.eu/files/357-3dd1490cd8/ .

Lehota na predkladanie ponúk: do 26.11.2019, 10:00 hod.

Záznam z vyhodnotenia prieskumu trhu je tu.