Brick by brick | rustique blog |

"IN" INTERIÉR VĎAKA VKUSNÝM TEHLIČKÁM

INTERIÉR

Hoci by sa mohlo zdať, že v zimných mesiacoch sa nedá uskutočniť žiadna realizácia či montáž tehlového obkladu, opak je pravdou. V dome je príjemne teplo a naši špecialisti sú v plnom nasadení.
Kde všade sa naše tehlové obklady v interiéri pekne vynímajú? Len si to predstavte, vaša kuchyňa, kúpeľňa, spálňa, schodisko, krb, či obývacia izba získa nový rozmer. 

KUCHYŇA ako z katalógu

Pokiaľ ste milovníkom industriálneho štýlu, inklinujete k minimalizmu a čisté línie lahodia vášmu oku, potom kuchyňa s bielou Škandinávskou tehlovou zástenou či barovým pultom vaše očakávania naplní. Jemné, nenápadné doplnky k tomu a oáza pokoja je na svete. Tu bude chutiť každému :)

blog_1@single-landscape.jpg
Na realizáciu bol použitý tehlový obklad: Rainbow snowdust

Prechod medzi kuchyňou a obývačkou, v ktorej trávime väčšinu nášho spoločného času, môže vytvoriť „nosný“ prvok a dodať interiéru úplne iný rozmer pri správne zvolenej farbe tehlového obkladu, ktorý bude dokonale ladiť so zvyškom zariadenia.

blog_3@single-landscape.jpg
Na realizáciu bol použitý tehlový obklad: FB GD

OBÝVAČKA naša každodenná oddychová zóna

Mala by byť miestom, kde sa cítime príjemne. Po náročnom dni v práci sa väčšina dní končí v obývačke a preto je na vás, ako si ju vyšperkujete. Detaily sú dôležité a niekedy stačí tak málo, iba jedna stena s výnimočným lookom a vydržíte sa na ňu pozerať hodiny. Stále je pre vás fascinujúca. Ako napríklad táto:

blog_4@single-landscape.jpg
Na realizáciu bol použitý tehlový obklad: Castello

 

KÚPEĽŇA, v ktorej sa cítite ako na dovolenke

Nemusíte cestovať do ďalekých krajín, aby ste vypli a skvele zrelaxovali telo i myseľ. Vdýchnite do vašej kúpeľne prímorskú atmosféru. Napustite vaňu, pridajte bublinky, sviečky a ponorte sa do hĺbky svojich myšlienok pri pohľade na tehlovú stenu. Predstavte si, že sa za ňou skrýva more. V týchto zimných mesiacoch v celku hrejivá predstava. Čo poviete? :)

blog_5@single-portrait.jpg
Na realizáciu bol použitý tehlový obklad: Pinta

SCHODISKO ikona vášho interiéru

Moderna schodiska vnorená do dizajnového tehlového obkladu a voilà cesta do inej dimenzie sa môže začať. Nebojte sa experimentovať. Často z najodvážnejšej myšlienky môže vzniknúť niečo, ako sa nám podarilo vyčarovať pri nasledujúcej realizácii tehlového obkladu schodiska, ktoré lemuje tvrdé číre sklo. Hotová poézia a balzam pre oči i dušu.

blog_6@single-landscape.jpg
Na realizáciu bol použitý tehlový obklad: Purple gesinteld

 

SPÁLŇA ako zo sna

A taká o akej mnohí snívajú, môže byť realitou i u vás. Nezameniteľný vzhľad lícových tehál v spálni dopomôže k vášmu pokojnému spánku.

I pri čítaní knižky v posteli atmosféru príbehu stena umocní.

Sladké sny :)

blog_7@single-landscape.jpg
Na realizáciu bol použitý tehlový obklad: Hermitage antiek

KRB dodáva pohodu celoročne

Je dominantným prvkom v dome, dodáva teplo a romantickú atmosféru kedykoľvek si to váš stav vedomia pýta.

Klasika, červený tehlový obklad je ukážkou toho, že v jednoduchosti je krása a vizuálne krásno potrebujeme po celodennom strese a neustálom na naháňaní.

Teraz sa už len pohodlne usadiť, škrknúť zápalkou a vypnúť.

blog_8.2@single-portrait.jpg
Na realizáciu bol použitý tehlový obklad: Castello

 

Fasády dostanú od nás svoj nový šat ihneď na jar. Nateraz sústredíme svoju pozornosť do vnútra vašich domovov. Teda to, že sa nedá robiť vonku, nás nezastaví. Robíme vo vnútri.

Detailné informácie o realizáciách v jednotlivých častiach interiéru sa dočítate už čoskoro na našom blogu.

Inšpirovali sme vás? Tak už dlhšie nečakajte a vyberte si tehlový obklad, ktorý bude spríjemňovať a dodávať vášmu domovu osobitosť a obklopte sa ním. Neváhajte nás kontaktovať mailom: bratislava@rustique.sk alebo na tel. čísle: 0908 979 676.

Have you read?

REFRESH OBÝVAČKY NA 8 SPôSOBOV VĎAKA DOMINANCII KRBU

Zažiť dokonalú, uvoľnenú atmosféru Vianoc v rodinnom kruhu a v teple sálajúcom z vkusného krbu, ktorý autenticitu okamihu umocní, nebolo nikdy jednoduchšie....

TEHLOVÉ OBKLADY V KUCHYNI: ICH ŠTÝL A VLASTNOSTI VÁS PRESVEDČIA!

Tehla zažíva obrovský rozkvet nielen v exteriéroch, ale aj v interiéroch. Ako je možné, že ju zbožňujú interiéroví architekti i milovníci štýlového bývania? Je to...

PRÍRODNÉ OBKLADY, KTORÉ VYDRŽIA CELÉ GENERÁCIE – TO JE RUSTIQUE!

Ak hľadáte obklad alebo dlažbu, ktorej pôvod bude výlučne ekologický, najlepším riešením je zvoliť pôsobivú tehlu, ktorá dokáže pozdvihnúť interiér a exteriér na...